Ticari Şarj istasyonları

İstatistiklere göre, dünya genelinde elektrikli araçların kullanımı hızla artmaktadır. Bu gözle görülür artışın birkaç önemli nedeni bulunmaktadır.Öncelikle, küresel çevre kirliliğinin azaltılması ihtiyacı hakkında toplumsal farkındalık artmaktadır ve bu nedenle elektrikli araçlar gelecekte geleneksel veya fosil yakıtlı araçlara göre daha fazla tercih edilecektir. Zamanla, elektrikli araçların bakımı daha ucuz ve kolay hale gelecektir, bu da kullanımını teşvik edecektir. Dolayısıyla, yollarda elektrikli araç sayısının artması beklenmektedir.

Ticari Şarj İstasyonu Kurmanın Avantajı

Bu doğrultuda, dünyanın dört bir yanındaki hükümetler, küresel ısınmayla mücadele ve hava kalitesini iyileştirme amacıyla kentsel alanlardaki emisyonları azaltma taahhüdüne imza atmaktadır. Bu nedenle, her geçen gün daha fazla hükümet elektrikli araçların yaygınlaşması için teşvikler sunmaktadır.

Çok yakın bir gelecekte, her akaryakıt istasyonunun elektrikli araçlara hizmet verebilmesi için elektrikli şarj istasyonlarına sahip olması beklenmektedir. Elektrikli araçların kullanımının hızla artması beklenmektedir.

TR Charge, ticari şarj istasyonları için sunduğu hizmetlerle öne çıkmaktadır:

TR Charge, akaryakıt istasyonlarında elektrik şarj istasyonlarının kurulumunu, yakıt sektörünün yeni çağına geçişin önemli bir parçası olarak görmektedir. Yüzde yüz yerli ve milli şarj istasyonları üretmektedir. Ayrıca, projelendirmeden kuruluma kadar olan tüm süreçte istasyon sahiplerine yeni çağa geçişte kusursuz hizmet ve destek sunmaktadır.