Siteler İçin Şarj İstasyonları

Toplu konut veya rezidans gibi ortak yaşam alanları için elektrikli araç şarj istasyonu çözümleri giderek daha popüler hale geliyor. Bu istasyonların yerleşim bölgelerine kurulması, gece boyunca şarjsız kalan elektrikli araç sayısının azaltılmasına yardımcı olabileceği gibi site yönetimine de gelir getirmekte kullanılabilir.

Siteler İçin Şarj İstasyonu Kurmanın Avantajı

Kamu konutlarına veya konutlara şarj istasyonlarının kurulması, sahipler için rahatlığı büyük ölçüde artırabilir, sosyal maliyetleri azaltabilir ve sürdürülebilir kalkınmayı teşvik edebilir.

Elektrikli araç şarj istasyonları mobil uygulama üzerinden kolaylıkla sorgulanabilmektedir. Bu, en çok ihtiyacınız olduğunda pilinizin bitmemesini sağlamanın ve aynı zamanda geleneksel şarj cihazlarının karmaşasını önlemenin güzel bir yoludur.

TR Charge’ın Siteler için sunduğu hizmetler

Elektrikli araç şarj istasyonu yakın bir gelecekte toplu konut veya konutlar için önemli bir altyapı aracı olacaktır. Yeşil kalkınmayı teşvik etmek için hükümet, yeni enerji araçlarının tanıtımına daha fazla dikkat ediyor. Türkiye’de ve dünyada TR Charge bu değişimin öncü markalarından biri olarak siz site sahiplerine geleceğin teknolojisine yatırımda kurulum ve dönüşüm desteği vermeye her zaman hazır