Filolar İçin Şarj İstasyonları

Kurumsal kiralık elektrikli araç filoları için farklı modellerde şarj çözümleri mevcuttur. Şirket, gereksinimlerine göre en uygun olanı seçebilir. Elektrikli araç kiralamak, yeşil bir filoya yatırım yapmak isteyen ancak uzun vadeli taahhütte bulunmak istemeyen şirketler için popüler bir seçimdir. Ama şarj ne olacak? Kimin şarjının dolu olduğunu ve herhangi bir zamanda yola çıkmaya hazır olduğunu nasıl takip ediyorsunuz? Ve onları verimli bir şekilde nasıl şarj edersiniz? Bunların hepsi, filo şirketleri için çözüme kavuşturulması gereken bir soru olup TR Charge her cihaza uygun istasyon modeli, gelişmiş mobil uygulaması ve yüksek sektör deneyimi ile tüm bu sorunlar için tek bir çatı altında çözüm üretebilmektedir.

Bunun yanında kurumsal elektrikli araç filoları için şarj çözümlerinin ekonomik olarak uygulanabilir olması gerekir. Şarj istasyonu, aracı zamanında şarj edebilmeli ve şebekedeki güç yükünü yönetmeye yardımcı olabilecek bir sisteme sahip olmalıdır.

TR Charge’ın Filolar için sunduğu hizmetler

TR Charge elektrikli araçları şarj etmenin maliyetlerini ekonomik ve daha erişilebilir hale getirmek için tasarlandı. Artık bu teknolojiyi bir yatırım aracı olarak gören daha fazla şirket elektrikli araç filolarına yatırım yapmakta ve TR Charge geleceğe giden bu yolda kurumsal müşterilerine çoklu araç şarj istasyonu projelerinin tasarımından kuruluma çoklu araç şarj istasyonu gibi kadar her konuda destek vermeye hazır.